PATENTOVANÁ SEDAČKA, VYROBENÁ V ČESKÉ REPUBLICE

ERGONOMICKÁ SEDAČKA SE SNADNO PŘIZPŮSOBÍ VELIKOSTI PEJSKA

SEDAČKA SE NA KOLO UPEVNÍ BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND

SYSTÉM ODPRUŽENÍ DOKONALE POHLCUJE NÁRAZY

ZÁRUKA 2 ROKY

VRÁCENÍ DO 14 DNŮ

Obrazek s sipkami
  1. Kšírky, které jsou trvale přichyceny k sedačce a zabezpečí nežádoucí pohyb pejska

  2. Posuvný opěrný stolek (až o 5 cm), dle pohodlí a velikosti pejska

  3. Možnost posuvu dle ergonomie kola

  4. Možnost posuvu, dle velikosti a druhu rámu kola

  5. Systém odpružení dokonale pohlcuje nárazy

  6. Dogrider lze na kole uzamknout pomocí klíče

Dogrider patří mezi psí potřeby, které vám přinesou mnohem více společných zážitků. Nyní si jízdu můžete vychutnávat vy i váš mazlíček, který je ve své vlastní sedačce v bezprostřední blízkosti svého páníčka nebo paničky.

Na rozdíl od koše na řídítkách nebo tašky za sedadlem, je sedačka Dogrider ™ umístěna uprostřed jízdního kola, takže tato hmotnost nemá žádný vliv na samotnou jízdu.

Sedačka pro pejsky na kolo s uchycením na rámovou sedlovou trubku, pro kola velikosti 26 ", 700C, 27,5 " a 29 ", rozsah upevnění na kulaté sedlové trubce 28-45mm a na oválné trubce 28-45mm x 28-60mm, nosnost max 10 kg, 4-bodový rychloupínací bezpečnostní pás (kšírky).

Sedačka není určena pro kola s karbonovými rámy a silničními řídítky (berany).

Váš čtyřnohý kamarád sedí v pohodlné poloze a bezpečně připoután kšíry a je na místě, kde cítí vaši blízkost, pocit bezpečí, což ho činí šťastným a spokojeným pejskem.

Pokud je pohodlí a bezpečnost pro vás a vašeho nejlepšího kamaráda prioritou, není lepší alternativa než sedačka pro pejsky Dogrider ™.

Sedačka se na kolo upevní během několika sekund a stejně rychle sejme díky univerzálnímu rychloupínacímu držáku. Sedačku lze uzamknout pomocí systému jednoho klíče. Zámek je součástí balení.

Ergonomicky tvarovaná sedačka má posuvný stolek (o 5cm) a kšírky, které se snadno přizpůsobí velikosti a pohodlí pejska.

Náš příběh

Když jsme si před několika lety adoptovali našeho skvělého pejska Borečka, od začátku byl náš nejlepší parťák. Velmi rychle jsme pochopili, jaká je psí dušička, co pro pejsky znamená společnost svých páníčků a jak naopak trpí, když s nimi nejsou. Jenže i naše pouhá představa, být bez našeho pejska, byla hrozná. Všechny naše cesty vedou tam, kam může i náš Boreček. Jednou ze svobodných aktivit jsou právě cyklovýlety. A tak se po mnoha měsících naší práce zrodil Dogrider, který naše společné cyklovýlety mění na krásné a časté chvíle. A to samé přejeme všem pejskům, kteří dodnes zůstávají doma, když jejich páníček vyrazí na kolo.

S láskou Ivan, Helena a Boreček